Regulamin

 1. Niniejsza witryna to strona typu landing page reklamująca ofertę wyszukiwarek filmów online. Skorzystanie z oferty wyszukiwarki wiąże się z opłatą poniesioną na rzecz zewnętrznego podmiotu, czyli właściciela określonej strony.
 2. Rejestracja w wyszukiwarce filmów jest płatna według cenników podmiotów zewnętrznych, udostępniających wyszukiwany tytuł.
 3. Niniejsza witryna nie jest odbiorcą płatności, ani serwisem streamingowym, świadczy wyłącznie usługi reklamowe na rzecz zewnętrznych podmiotów. Użytkownik dokonuje płatności na innej niż niniejsza stronie.
 4. Informacje na niniejszej stronie mają charakter reklamowy, a nie informacyjny. Użytkownik powinien zapoznać się z właściwą ofertą na stronie docelowej wyszukiwarki filmów, przed dokonaniem płatności. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje nabywcy w przypadku produktów, które z uwagi na charakter nie mogą zostać zwrócone.
 5. Reklamowane tu wyszukiwarki udostępniają linki do produkcji filmowych na platformach streamingowych takich jak na przykład: Netflix, Chili, Player+, iTunes, Rakuten i HBO GO, Amazon Prime Video, Cineman, Ipla, VOD.pl, Apple TV+, Plany now, Canal+, CDA premium – lub zwracają informację o braku dostępności danego filmu do obejrzenia online.
 6. Fakt obecności podstrony opisującej dany film na niniejszej stronie nie oznacza że ten sam film jest dostępny w reklamowanej wyszukiwarce. Użytkownik, przed płatnością, powinien upewnić się że dany film znajduje się w bazie danych reklamowanej wyszukiwarki filmów. Niniejsza strona bowiem, ze względu na brak powiązania technologicznego, nie ma aktualnych informacji.
 7. Niniejsza strona nie udostępnia żadnych materiałów video. Witryna nie udostępnia także linków do materiałów video.
 8. Ilość dostępnych w wyszukiwarkach oraz platformach VOD filmów i seriali jest zmienna. Informacje o danym filmie zamieszczone w Serwisie nie świadczą o możliwości jego obejrzenia online na którejkolwiek platformie VOD. Baza filmów na niniejszej stronie nie jest weryfikowana pod tym względem.
 9. Osoba odwiedzająca Serwis ma możliwość umieszczania swoich opinii oraz przesyłania zgłoszeń związanych z problemami na stronie.
 10. Administrator nie ma wpływu na treść reklam i treść komentarzy wyświetlających się na stronie. Użytkownik powinien zachować ostrożność i samodzielnie zweryfikować ich autentyczność.
 11. Administrator nie gwarantuje nieprzerwanego i niezakłóconego dostępu do niniejszej strony. Zdarzają się problemy technicznie na które nie ma wpływu.
 12. Niniejsza strona nie ponosi odpowiedzialności za błędy wynikające z niesprawności połączenia internetowego oraz urządzenia wykorzystywanego przez Użytkownika oraz jego prywatne błędy podczas użytkowania.
 13. Warunkiem niezbędnym do korzystania z Portalu jest rejestracja konta, która odbywa się przez wypełnienie formularza rejestracyjnego. Warunkiem zakończenia procesu rejestracji konta jest akceptacja przez użytkownika regulaminu. Przed rozpoczęciem korzystania z Portalu konieczna jest aktywacja konta, która wiąże się z dokonaniem przez użytkownika jednorazowej opłaty i która oznacza zgodę użytkownika na udzielenie natychmiastowego dostępu do Portalu. Aktywacja konta oznacza wyrażenie przez Użytkownika zgody na spełnienie świadczenia przed upływem terminu odstąpienia od umowy i złożenia przez niego oświadczenia, że został poinformowany o utracie przysługującego mu prawa do odstąpienia od umowy.
 14. W zakresie funkcjonalności nieobjętych rejestracją w Portalu, użytkownik, który nie dokonał w nim rejestracji i nie zalogował się na swoje konto, akceptuje treść niniejszego regulaminu poprzez samo korzystanie z Serwisu.
 15. Rejestrując się i korzystając z Portalu, użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie udostępnionych Administratorowi danych osobowych.
 16. Chcąc dochować najwyższej staranności Administrator udostępnia mechanizm zgłoszenia zaindeksowanych w Wyszukiwarce linków, które mogą naruszać prawa autorskie lub inne prawa osób trzecich, który został szczegółowo opisany w nocie dotyczącej praw autorskich.
 17. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie szkody poniesione przez użytkownika w związku z korzystaniem z witryn zewnętrznych, do których odnośniki można znaleźć w Wyszukiwarce.
 18. Administrator zobowiązuje się rozpatrzyć reklamację w terminie 14 dni od dnia jej otrzymania, przy czym termin ten może zostać przez Administratora wydłużony w uzasadnionych przypadkach, zwłaszcza gdy rozpatrzenie reklamacji wymagało będzie podania przez użytkownika dodatkowych danych, lub będzie istniała potrzeba zebrania takich danych z innych źródeł.